Lokalizacja: Kudowa-Zdrój, ul. Główna Powierzchnia: 76,20 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 2 Media: woda, prąd, gaz, CO gazowe Czynsz: 476,25 zł Cena: 399 000 zł Opis:
Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż w sercu Kudowy-Zdroju – uzdrowiska, które łączy malownicze położenie z pełną infrastrukturą miejską. Lokal o powierzchni 76,20 m² znajduje się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Głównej. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju (ok. 70 m.kw.). Jest również dodatkowy pokój na 2-piętrze (ok. 6 m.kw.) Do mieszkania przynależy również balkon, piwnica oraz komórka na zewnątrz budynku.
Atuty nieruchomości:
Świetna lokalizacja – zaledwie kilka minut spacerem do Parku Zdrojowego oraz licznych szlaków turystycznych. Dodatkowo mieszkanie znajduje się bardzo blisko dworca kolejowego, co zapewnia wygodne połączenia komunikacyjne.
Dobry stan techniczny – lokal jest zadbany i nie wymaga żadnego wkładu, gotowy do wprowadzenia się od zaraz.
Komfortowe rozwiązania – przestronne wnętrza dają duże możliwości aranżacyjne, a własne ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym gwarantuje niezależność i kontrolę kosztów.
Przyjemny balkon – idealne miejsce na relaks i poranną kawę.
To doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych szukających komfortowego mieszkania w uzdrowisku, jak i dla inwestorów. Kudowa-Zdrój cieszy się dużym zainteresowaniem turystów przez cały rok, co czyni tę ofertę również świetną lokatą kapitału.
Administratorem danych osobowych jest AZ Nieruchomości Kamil Draczyński z siedzibą przy Kościuszki 11 B, 57-300 Kłodzko (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@azklodzko.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest AZ Nieruchomości Kamil Draczyński z siedzibą przy Kościuszki 11 B, 57-300 Kłodzko (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@azklodzko.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.